Decco

Ušľachtilá dlažba

Séria Libet Decco pozostáva z troch skupín výrobkov: Elegante, Antico a Colormix, každú charakterizujú iné estetické a úžitkové hodnoty. Široký výber tvarov a rozmerov poskytuje obrovské možnosti aranžovania povrchov. Dlažobná kocka zo série Libet Decco je určená pre osoby, ktoré si želajú spojenie krásy a najvyššej kvality mat...

Ušľachtilá dlažba

Séria Libet Decco pozostáva z troch skupín výrobkov: Elegante, Antico a Colormix, každú charakterizujú iné estetické a úžitkové hodnoty. Široký výber tvarov a rozmerov poskytuje obrovské možnosti aranžovania povrchov. Dlažobná kocka zo série Libet Decco je určená pre osoby, ktoré si želajú spojenie krásy a najvyššej kvality materiálov. Ich dodatočnou prednosťou je unikátny systém ochrany povrchu Anti Liquid System.

Viac

Decco 22 produkty

Podkategórie

 • Elegante

  Elegante, to je predovšetkým bohatý výber aných farieb tak, aby dokonale ladili s okolitým prostredím ako aj iným typom dlažby, najmä zo série Patio. Široká farebná škála nezameniteľne poskytuje farby prírody – tak ako v prípade nových farieb Tramonto a Bronzo. Ak Vám teda záleží na tom, aby farebnosť záhradnej cestičky alebo terasy ideálne harmonizovala s prírodným prostredím, siahnite po dlažbe Elegante!

  Máte veľa nápadov týkajúcich sa vzhľadu Vášho domu, ale neviete ako ich zrealizovať ? Dlažba série Elegante je dostupná v najrôznejších tvaroch a rozmeroch, vďaka ktorým je možné vytvoriť cestičky, alebo terasy podľa Vášho želania. Dosiahnuť vysnívaný efekt Vám pomôžu naši projektanti, ktorí pre Vás navrhnú reálny skutočné tvary. Dizajnérsky potenciál Elegante zvýrazňuje estetický ukončovací element - Kravento. Zvyšok záleží na Vašej obrazotvornosti.

  Vďaka úprave povrchu obohateného ušľachtilými kamenivami, majú dlažobné kocky série Elegante pórovitý povrch, vďaka čomu sú pri používaní bezpečné a pohodlné. Ak teda po nich budete chodiť , nemusíte sa báť, že sa pošmyknete ako na klzkom kameni. Komfort dodatočne zvyšujú úzke škáry medzi jednotlivými kockami – túto prednosť ocenia najmä dámy, ktoré chodia na vysokých podpätkoch! Prednosťou série Elegante je jej jednoduché kladenie a zároveň aj to, že jej súčasťou sú praktické tmavé farby.

 • Antico

  Vďaka unikátnej úprave povrchu a farebnosti, dlažobné kocky série Antico odzrkadľujú atmosféru dávnych časov a vidieckej idylky, navodiac atmosféru rustikálneho štýlu, ktorý je v poslednej dobe moderný a v architektúre obľúbený. Dobre ladia s tradičnými materiálmi, akými sú kameň a drevo vytvárajúc spolu zharmonizované kompozície dýchajúce pokojom.

 • Colormix

  Ak máte radi farby a premýšľate o viacfarebnom vzhľade povrchu záhradnej cestičky, terasy či podjazdu, ponuka zo série Colormix určite získa Vašu pozornosť. Nájdete v nej moderné a súčasne prirodzené farby, ktoré sú vhodné do každému druhu prostredia. Mysliac na Vás rozširujeme dostupnú paletu farieb – naposledy o malebnú gaštanovú! Odporúčame tiež vyhľadávanie celkom nového spojenia – s využívaním farieb zo série Impressio, Patio a Antico.

  Colormix tvorí až sedem rôznych výrobkov, kde v rámci každého z nich sa nachádza prirodzená farebnosť a bohatstvo rozmerov. Akú farbu, aký rozmer si želáte? Máme štvorcové, obdĺžnikové a guľaté kompozície, kocky menšie a väčšie, širšie a užšie... Colormix umožňuje skutočnú slobodu projektovania! Dizajnérske možnosti oceníte najmä pri použití kociek Akropol a Via Castello, doplnené výborne dopasovanými Kravento, ktoré uľahčujú tvarovanie ohraničovacích línií. V prvom rade využite svoju obrazotvornosť - a neskôr dlažobné kocky Colormix!

  Dlažobné kocky môžu byť krásne, ale zároveň musia byť aj funkčné. Veľmi dobre o tom vieme, preto má Colormix farby malebné a praktické – napríklad gaštanová sa osvedčila aj na podjazdoch. Navyše, ľahko pórovitá úprava povrchu týchto kociek spôsobuje, že užívateľovi nehrozí pošmyknutie a je možné na nich bez problémov umiestniť záhradný nábytok. Je samozrejmé, že Colormix spĺňa všetky požiadavky kvality a odolnosti – ktoré, odporúčaný výrobok má mať.

 • Aspero

  Aspero

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 22 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 22 položiek