Elegante

Elegante, to je predovšetkým bohatý výber aných farieb tak, aby dokonale ladili s okolitým prostredím ako aj iným typom dlažby, najmä zo série Patio. Široká farebná škála nezameniteľne poskytuje farby prírody – tak ako v prípade nových farieb Tramonto a Bronzo. Ak Vám teda záleží na tom, aby farebnosť záhradnej cestičky alebo terasy ideálne harm...

Elegante, to je predovšetkým bohatý výber aných farieb tak, aby dokonale ladili s okolitým prostredím ako aj iným typom dlažby, najmä zo série Patio. Široká farebná škála nezameniteľne poskytuje farby prírody – tak ako v prípade nových farieb Tramonto a Bronzo. Ak Vám teda záleží na tom, aby farebnosť záhradnej cestičky alebo terasy ideálne harmonizovala s prírodným prostredím, siahnite po dlažbe Elegante!

Máte veľa nápadov týkajúcich sa vzhľadu Vášho domu, ale neviete ako ich zrealizovať ? Dlažba série Elegante je dostupná v najrôznejších tvaroch a rozmeroch, vďaka ktorým je možné vytvoriť cestičky, alebo terasy podľa Vášho želania. Dosiahnuť vysnívaný efekt Vám pomôžu naši projektanti, ktorí pre Vás navrhnú reálny skutočné tvary. Dizajnérsky potenciál Elegante zvýrazňuje estetický ukončovací element - Kravento. Zvyšok záleží na Vašej obrazotvornosti.

Vďaka úprave povrchu obohateného ušľachtilými kamenivami, majú dlažobné kocky série Elegante pórovitý povrch, vďaka čomu sú pri používaní bezpečné a pohodlné. Ak teda po nich budete chodiť , nemusíte sa báť, že sa pošmyknete ako na klzkom kameni. Komfort dodatočne zvyšujú úzke škáry medzi jednotlivými kockami – túto prednosť ocenia najmä dámy, ktoré chodia na vysokých podpätkoch! Prednosťou série Elegante je jej jednoduché kladenie a zároveň aj to, že jej súčasťou sú praktické tmavé farby.

Viac

Elegante 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek